AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Narkotyki ukrył w majtkach. Policjanci i tam zajrzeli

Przez   /   11/09/2019  /   No Comments

Kryminalni z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który miał przy sobie narkotyki. 12 zawiniątek z metamfetaminą mężczyzna ukrył w majtkach. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wpadł na ulicy Paderewskiego w Chojnowie. Policjanci  zauważyli, że na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Podeszli do 30-latka i go wylegitymowali. Potem przystąpili do kontroli osobistej. W bieliźnie mężczyzny znaleźli woreczek z dwunastoma zawiniątkami z folii aluminowej. W zawiniątkach były białe kryształki. Zostały wstępnie sprawdzone w narkotesterze. Okazało się, że to metamfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 169 dni temu dnia 11/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 11, 2019 @ 5:25 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nadbrygadier Adam Konieczny

Adam Konieczny zastępcą komendanta głównego PSP

Read More →