DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Moje trzy grosze. Kraina Czarów

Przez   /   31/07/2019  /   No Comments

Poczułem się jak Alicja, która wpadła do króliczej nory. 

W norze najbardziej rzucał się w oczy dziennikarz w koszulce świadczącej, że jest dziennikarzem niezłomnym. Miał wykaligrafowane pod pachą słowo “Polska”, na plecach zmutowanego orła z krzyżem i mieczem, a do tego dla wzmocnienia efektu herb Rzeczypospolitej Obojga Narodów i hasło “Husaria Czas Potęgi” kończące się dumnie – żeby uniknąć profanacji – tuż nad pośladkami. Niezłomny filmował wszystko telefonem komórkowym z biało-czerwoną szachownicą i wezwaniem “Pilnuj Polski!”.

Nie kumałem o co chodzi z tym pilnowaniem , dopóki drugi dziennikarz – z obywatelskiego patrolu motocyklowego – nie uświadomił mi, co się dzieje. Okazuje się, że firma o mylącej nazwie Polskie Sieci Energetyczne ciągnie przez polskie pola linię energetyczną, którą przejmą Niemcy. Na domiar złego za chwilę na całej polskiej wodzie łapę położą sprzymierzeni z Niemcami Żydzi. A potem wypuści się banderowców, żeby wyrżnęli Polaków, którzy nie podporządkują  się żydowsko-niemieckiej okupacji i odmówią płacenia Niemcom w euro za prąd a Żydom w srebrnikach za wodę.

Kolega motocyklisty aż nie mógł uwierzyć, że ja tego wcześniej nie dostrzegłem. – Naród ciemny – westchnął. – Szydło chciała się postawić Niemcom, to ostrzelali jej kolumnę i zmienili na głupiego Matełuszka.

Ale naród jak lawa! I krew w nim nie woda. Na własne oczy widziałem, jak zwykła bawełniana koszulka z internetowego sklepu z patriotyczną odzieżą naciągnięta na plecy niezłomnego tężeje w zbroję husarską. Widziałem to, gdy wiedziony świętym gniewem dziennikarz rzucił się do gardła ochroniarzowi postawionemu na straży niemieckich i żydowskich interesów. Skończyło się na słownych utarczkach, ale gdyby nie oddzielał ich pomarańczowy płotek z siatki BHP ziemia niechybnie spłynęłaby krwią. Niemiecką albo żydowską, oczywiście, bo Bóg, co tu gadać, trzyma z Polakami.

Niezłomnemu towarzyszyła niemłoda, a dziarska jak nastolatka, dziennikarka TV Trwam. Jeśli więc, drodzy Czytelnicy, nie rozumiecie o co chodzi z tym felietonem, przerzućcie kanały w telewizorze. TV Trwam wszystko Wam dopowie.

Piotr Kanikowski

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 210 dni temu dnia 31/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 1, 2019 @ 7:17 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

doctor-563429_1920

Lubin. Pacjentka przychodni z podejrzeniem koronawirusa

Read More →