kondolencje2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Mniej o jednego dilera i o narkotyki wartości 140 tys. zł

Przez   /   01/12/2020  /   No Comments

Marihuana, amfetamina i kokaina – w sumie ponad 6 tysięcy porcji nandlowych narkotyków o wartości niemal 140 tys. zł – plus diler, poszukiwany listem gończym 35-letni mężczyzna. To najświeższe efekty intensywnej pracy operacyjnej policjantów z Legnicy i Wrocławia.

Policjanci Komedy Miejskiej Policji w Legnicy wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 35-letniego legniczanina. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności, orzeczonej przez Sąd Rejonowy w Legnicy. Podczas zatrzymania miał przy sobie dwa foliowe woreczki – jeden z suszem roślinnym a drugi z białą sproszkowaną substancją.

- Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest to marihuana oraz amfetamina w ilości ponad 600 porcji rynkowych – informuje asp. Anna Grześków, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – W mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę dokonano przeszukania i zabezpieczono kolejne środki odurzające w postaci marihuany oraz kokainy. Łączna wartość ponad 6 tys. porcji handlowych narkotyków to niemal 140 tys. złotych.

Narkotyki nie trafią już do obrotu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odsiadywał jeden wyrok i czekał na kolejny. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu grozi kara grzywny i kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 47 dni temu dnia 01/12/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 1, 2020 @ 2:58 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Jasnikowski_w_GSzt

Dzieło Jaśnikowskiego znów będzie hitem WOŚP

Read More →