PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Prezydent Legnicy gościł zdobywców Pucharu Polski

Przez   /   20/06/2022  /   No Comments

Zawodnicy z klubu MSPR Siódemka Huras Legnica odwiedzili prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego, aby pokazać puchar jaki przywieźli z turnieju w Ostrołęce.

Zawody były rozgrywane od 19 maja do 22 maja 2022 r. Osiem najlepszych zespołów z całej Polski rywalizowało o Puchar Związku Piłki Ręcznej Młodzików. Wygrali zawodnicy z klubu  MSPR Siódemka Huras Legnica.

- Najtrudniejszy był dla nas mecz finałowy z Poznaniem – powiedział Bartosz Bielewicz, skrzydłowy drużyny.

Podczas spotkania u prezydenta rozmawiano o przebiegu turnieju, planach i celach młodych zawodników. Wiadomo, że w sierpniu zaplanowany jest obóz treningowy w Dźwirzynie. Celem drużyny jest także wzięcie udziału w finale ogólnopolskiego turnieju na piasku. Przypomnijmy w tym miesiącu zawodnicy wygrali rywalizację na Dolnym Śląsku.

Prezes klubu Martin Huras oraz trener drużyny Zygmunt Woźniczka dziękowali władzom miasta za wsparcie, bez którego sukces nie byłby możliwy.

- Łączy nas piłka dzieli nas boisko. Trzeba szanować rywali i cieszę się, że taką postawę reprezentujecie – gratulował zawodnikom i trenerom Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy.

Podczas spotkania nie obyło się bez słodkiego tortu dla zwycięzców.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 15 dni temu dnia 20/06/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 20, 2022 @ 4:19 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

100921609804539

Przed Miedzią drugi test – mecz z Wartą Poznań

Read More →