Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Mistrzowie absurdu – Łowcy. B – wystąpią w Złotoryi

Przez   /   02/01/2020  /   No Comments

W interecie już ruszyła sprzedaż biletów na wieczór z kabaretem Łowcy. B w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji. Tytuł programu: “Jaka to melodia”. 26 stycznia Złotoryja może pęknąć ze śmiechu.

Łowcy. B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych “ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.
Bilety do nabycia w internecie na stronach: kupbilecik.pl i biletyna.pl . Wkrótce pojawią się również w kasie ZOKiR-u.

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 261 dni temu dnia 02/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 2, 2020 @ 1:22 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przystanek Piekary - warsztaty artystyczne - Fot. Karol Budrewicz (2)

Betonuta i mural. Przystanek Piekary robi warsztaty

Read More →