AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Jakub Ćwiek w Galerii Piastów

Przez   /   03/01/2020  /   No Comments

Już w czwartek 9 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na duże patio Galerii Piastów na spotkanie autorskie z bestsellerowym polskim pisarzem, Jakubem Ćwiekiem.

Ćwiek, pisarz, publicysta, komik, podróżnik, to autor blisko trzydziestu książek, w tym bestsellerowych serii fantastycznych “Kłamca”, “Chłopcy” i “Dreszcz” a także baśniowych kryminałów noir z cyklu “Grimm City” i satyrycznej powieści patriotyczno-superbohaterskiej “Zawisza Czarny”. Badacz popkultury, jeden z dwóch polskich dziennikarzy akredytowanych przy najważniejszej popkulturowej imprezie na świecie – San Diego Comic- Conie. Autor projektu “Przez Stany POPświadomości” prezentującego jak naprawdę wyglądają miejsca związane z popkulturą. W 2018 roku wydał wspólnie z Adamem Bigajem, emerytowanym oficerem wrocławskiego wydziału kryminalnego książkę non-fiction “Bezpański. Ballada o byłym gliniarzu”, a w 2019 doceniany kryminał “Szwindel” opowiadający o grupach oszustów. Obecnie pracuje nad powieścią osadzoną w czasie Powodzi Stulecia w 1997r.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

minka nails 2

Profesjonalna stylizacja paznokci, którą wykonasz sama w domu

Read More →