AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Mieszkaniec Bolkowa groził policjantowi śmiercią

Przez   /   25/09/2020  /   No Comments

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze aresztował na trzy miesiące 32-letniego mieszkańca Bolkowa, który znieważył policjanta w czasie interwencji i groził mu pozbawieniem życia. Mężczyzna był już wcześniej karany, m.in. za podobne przestępstwa.

Aspirant sztabowa Ewa Kluczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze informuje, że do zdarzenia doszło w sobotę 19 września. Na numer alarmowy zadzwonił jeden z mieszkańców kamienicy w Bolkowie ze skargą na nocne hałasy. Patrol zapukał do drzwi 32-latka, który nie dał spać kamienicy. Mężczyzna był bardzo agresywny. Groził jednemu z funkcjonariuszy, że go zabije.

- Wielokrotnie znieważył interweniującego policjanta w czasie i w związku z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych – dodaje Ewa Kluczyńska. – Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany, a noc spędził w policyjnym areszcie.

Bolkowianin dopuścił się też innych przestępstw: posiadania środków psychotropowych, gróźb karalnych wobec dwóch innych mieszkańców Bolkowa oraz zniszczenia antywłamaniowej rolety w oknie jednego z bolkowskich lokali. Wcześniej karany za podobne przestępstwa, w tym za kierowanie gróźb karalnych oraz znieważenie funkcjonariusza publicznego.

FOT. POLICJA JAWOR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 30 dni temu dnia 25/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 25, 2020 @ 1:43 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

images

Moje trzy grosze. Spóźniony wkurw

Read More →