Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź przegrywa ekstraklasę. Ale Nowak nie traci nadziei

Przez   /   15/05/2019  /   No Comments

Miedź Legnica przegrała 0:2 przedostatni mecz w tym sezonie i jest o włos od spadku do 1 ligi. 18 maja drużyna Dominika Nowaka zagra jeszcze wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków, ale nawet gdyby zwyciężyła, nie może być pewna pozostania w Lotto Ekstraklasie. Co mówią trenerzy po wtorkowym meczu?

Vítězslav Lavička (Śląsk Wrocław):
- Pierwsza rzecz, mecz był szczęśliwy. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo ważny dla obydwu drużyn. Wielki szacunek dla drużyny gospodarzy. Nasz gra była nastawiona na aktywność w obronie. Tak jak w ostatni meczu u siebie, pierwszą bramkę strzeliliśmy ze stałego fragmentu. W końcówce w szansach było pół na pół. Mieliśmy więcej szczęścia. Wielki podziękowanie całej drużynie, wszystkim w klubie i naszym kibicom.

Dominik Nowak (Miedź Legnica):
- Na pewno wiedzą wszyscy jakie są nastroje. Jest smutek, zawodnicy płakali po meczu. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja, w której się znaleźliśmy jest bardzo trudna, ale nie jest jeszcze beznadziejna. Jeżeli walczysz, to tę iskierkę możesz dać. Na Wisłę musimy pojechać z nastawieniem wygrania spotkania. Nie mówię o złości sportowej, bo ona jest. Zawodnicy włożyli dużo w mecz. Punktem zwrotnym były pierwsze minuty i dwie super sytuacje. Zasłużyliśmy na zdobycie bramki. Szkoda, że tak się nie stało. Będziemy rozmawiać o sytuacji, ale dopiero po meczu z Wisłą Kraków, bo jeszcze Miedź Legnica z ekstraklasy nie spadła.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 205 dni temu dnia 15/05/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 15, 2019 @ 9:18 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lkt_legnica

Mistrzowie z Legnickiego Klubu Taekwon-do docenieni

Read More →