BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź przegrała z Termalicą 2:3. Dlaczego? Głos trenerów

Przez   /   16/11/2020  /   No Comments

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Mariusza Lewandowskiego i Jarosława Skrobacza po meczu Miedzi z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w ramach 12 kolejki Fortuna 1 Ligi. Rozegrany na stadionie Orła Białego w Legnicy mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:2.

Mariusz Lewandowski (Bruk Bet Termalica Nieciecza):

- Przede wszystkim bardzo emocjonująca była druga połowa spotkania. W pierwszej odsłonie też były sytuacje z jednej i drugiej strony. Było dużo walki, agresji, doskoku z obu stron. Mieliśmy dużo fauli. Na pewno dla kibiców emocje w drugiej części były zdecydowanie większe. Rzadko się zdarza, żeby w spotkaniu były trzy rzuty karne i emocje do samego końca, czerwona kartka, sytuacje i bramki. Cieszymy się z trzech punktów, ale nie do końca jestem zadowolony z gry i tego jak dzisiaj wyglądaliśmy. To się wiązało z tym, że trzech naszych kluczowych zawodników – Grabowski, Putiwcew, de Amo – nie mogło dzisiaj wystąpić z powodu kontuzji, kartek czy też wyjazdu na reprezentację młodzieżową. Stąd musieliśmy troszkę przemeblować ustawienie naszego zespołu. To się wiązało z tym, że mogło wyglądać to troszeczkę nie tak, jakbyśmy chcieli. Braliśmy to pod uwagę. Uważam, że ci którzy wyszli na tych pozycjach – Michał Bezpalec, Piotrek Wlazło czy też Marcin Wasielewski, który grał na lewej obronie – w pewnym stopniu wykorzystali to i pokazali, że możemy na nich liczyć w późniejszym okresie na tych pozycjach. Ale wiadomo, że chcielibyśmy aby zawodnicy grający nominalnie na tych pozycjach byli zdrowi i gotowi do gry. Na pewno przeanalizujemy to spotkanie, bo było bardzo ciężkie i przede wszystkim mieliśmy nerwową końcówkę, do której nie chciałbym już wracać. Musimy przygotować się do następnego bardzo ważnego meczu, czekającego nas u siebie.

Jarosław Skrobacz (Miedź Legnica):

- Niestety po raz pierwszy od dłuższego czasu przegraliśmy u siebie i musimy złożyć gratulacje drużynie przeciwnej, która potwierdza tylko to, co mówiło się o nich dotychczas. Myślę, że z przebiegu gry, tego co się na boisku działo, lepsza w naszym wykonaniu pod kątem organizacji gry i realizacji zadań była pierwsza połowa. Ale druga odsłona stała się lepsza dla widowiska i kibiców. Szkoda, że nie udało się tego meczu przynajmniej zremisować. Taka jest piłka, trzeba podnieść głowy i patrzeć w przyszłość.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 19 dni temu dnia 16/11/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 16, 2020 @ 8:28 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

drzazga-2-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1607108074_8074

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2. Mówią trenerzy

Read More →