RobertK
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica – Korona Kielce 1:1. Głos trenerów

Przez   /   28/09/2020  /   No Comments

Po zaciętym meczu Miedź Legnica zremisowała na własnym boisku z Koroną Kielce 1:1. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu drużyn?

Maciej Bartoszek (Korona Kielce): – Mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Bardzo dobrze wykonywaliśmy stałe fragmenty gry, które powinny przynieść przynajmniej jeszcze jedną bramkę. Myślę, że trochę ten niewykorzystany rzut karny podciął nam skrzydła w drugiej połowie, a może bardziej napędził Miedź. Mimo wszystko uważam, że z przebiegu całego meczu byliśmy lepszym zespołem. Powinniśmy odnieść tutaj zwycięstwo i to pewne. Ale tak to już jest. Zawsze powtarzam, że jak nie możesz wygrać to zremisuj. Dzisiaj mogliśmy wygrać, ale zremisowaliśmy. Ale na pewno walczyliśmy o pełną pulę, co było widać i tego oczekuję od swojej drużyny. Za to w jaki sposób, jak konsekwentnie graliśmy dzisiejsze spotkanie, jak wyglądaliśmy jako drużyna, muszę swoim zawodnikom podziękować i ich za to pochwalić. Myślę, że ten mecz pokazuje to, co mówiłem wcześniej, że zespół potrzebuje czasu i każdy mecz będzie nas przybliżał do takiej gry, jaką byśmy oczekiwali. Dzisiaj naprawdę dobrze wyglądaliśmy. Trudno, musimy się pogodzić z tym rezultatem i myśleć już o kolejnym meczu, by zdobyć w nim komplet punktów.

 

Jarosław Skrobacz (Miedź Legnica): - Kolejny mecz, w którym musimy gonić wynik. Tracimy bardzo szybko bramkę w juniorski sposób. Mecz ułożył się dla drużyny gości, której grało się w tej sytuacji o wiele lepiej. Mogli czekać na błędy przeciwnika. Dzisiaj na bardzo szybkim boisku o ten błąd było łatwo.  Straciliśmy mnóstwo sił goniąc wynik. Oczywiście, że mieliśmy swoje sytuacje, które mogliśmy wykorzystać już w pierwszej połowie. Tak się nie stało. Później rzut karny dla przeciwnika i można powiedzieć, że wróciliśmy z dalekiej podróży. Wyrównaliśmy, ale przez to, że naprawdę bardzo długo musieliśmy gonić wynik, grać bardzo agresywnie na całym boisku, zabrakło nam sił, żeby postawić tę przysłowiową kropkę nad „i”. Stąd remis w końcowym rozrachunku. Przy wyniku 0:1 przeciwnik nie wykorzystał rzutu karnego, więc trzeba ten remis przyjąć, mimo, że to mecz u siebie.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. BARTŁOMIEJ HABANOWICZ/ MIEDŹ LEGNICA/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 22 dni temu dnia 28/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 28, 2020 @ 8:20 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Maks

7-latek z Legnicy brązowym medalistą mistrzostw Polski

Read More →