BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

W Legnicy matka zabiła córkę. Prokuratura o zbrodni

Przez   /   29/01/2018  /   No Comments

Według wstępnych ustaleń legnickiej prokuratury, 26-letnia Karolina T., której zwłoki znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań przy ul. Jowisza, zginęła od ciosów zadanych nożem przez matkę. 

- Oględziny ciała ofiary wskazują, że przyczyną zgonu były mogły być rany kłute i cięte, najprawdopodobniej zadane nożem.  Czekamy jednak na wyniki sekcji zwłok – mówi prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. – Sprawcą zbrodni jest matka ofiary, 47-letnia Lidia T.

Lidia T., również poraniona nożem, przebywa w szpitalu. Dotąd nie przedstawiono jej zarzutów.

- Kiedy tylko będzie to możliwe, prokurator przeprowadzi z nią czynności procesowe – informuje Lidia Tkaczyszyn.  W śledztwie pojawia się wątek depresji u matki, ale kobieta nie leczyła się wcześniej w szpitalu na tą chorobę. Pod adresem, gdzie doszło do tragedii, nie były też zgłaszane żadne interwencje policyjne.  Nie ma informacji, by między kobietami dochodziło do awantur.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1085 dni temu dnia 29/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 29, 2018 @ 12:09 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

414-70920

47-latek pojechał wymienić koło. Miał 4 promile alkoholu

Read More →