OSOBUS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Mateusz Stopka w sztabie szkoleniowym Miedzi

Przez   /   23/04/2024  /   No Comments

Do sztabu szkoleniowego Miedzi Legnica dołączył Mateusz Stopka, który pełnił będzie rolę analityka.

Mateusz Stopka związany był dotychczas z Halniakiem Maków Podhalański, w którym pracował z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz współpracował ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu. Trener Stopka pasjonuje się analizą taktyczną, odbywając liczne szkolenia czy studia w tym zakresie.

- Moją rolą w sztabie będzie analiza treningów, analiza przedmeczowa oraz analiza meczów. Jest to coś co bardzo lubię i w czym się rozwijam od dłuższego czasu. Odbyłem mnóstwo szkoleń czy studia analityczne na Ekstra Trenerze. Bardzo się cieszę, że trener Ireneusz Mamrot dał mi szansę. Miałem już okazję wcześniej współpracować z trenerem Maciejem Patykiem, który bardzo mi pomaga na początku. Podobnie jak trener Kamil Makowski. Bardzo się cieszę, że mogę popracować na poziomie profesjonalnym, bo wcześniej funkcjonowałem na niższym szczeblu. Będę robił wszystko, żeby pomóc sztabowi szkoleniowemu i drużynie, stając się wartością dodaną w zespole – mówi trener analityk Mateusz Stopka.

Trenerze, witamy w Miedzi i życzymy powodzenia w pracy w sztabie szkoleniowym zielono-niebiesko-czerwonych!

Źródło: miedź Legnica

FOT. ERNEST KOODZIEJ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 33 dni temu dnia 23/04/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 23, 2024 @ 10:21 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

411-240407_g

Jaworski policjant wystrzelał tytuł wicemistrza Polski

Read More →