Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Łukarz Stawarz ponownie trenerem reprezentacji Polski

Przez   /   29/10/2019  /   No Comments

Legniczanin Łukasz Stawarz (na zdjęciu pierwszy z lewej) został wybrany przez zarząd zawiązku na trzecią już czteroletnią kadencję trenera męskiej reprezentacji Polski w Taekwon–do. Będzie ją prowadził wspólnie z Marcinem Wołoszem.

Łukasz Stawarz jest także trenerem w Legnickim Klubie Taekwon-do. Przypomnijmy jego sukcesy? W okresie pracy z kadrą w latach 2012–2019 zawodnicy męskiej reprezentacji Polski wywalczyli łącznie 232 medale mistrzostw świata i Europy we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon- do zdobyli tylko w tym roku rekordową liczbę 22 medali mistrzostw świata i Europy, 17 medali mistrzostw Polski w czterech kategoriach wiekowych oraz 135 punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego prowadzonym przez Ministerstwo Sportu.
Łukasz Stawarz w maju tego roku został też ponownie wybrany przewodniczącym legnickiej Rady Sportu.
Sukcesy zawodników z Legnicy są efektem wieloletniego szkolenia sportowego realizowanego przez LKT przy stałym wsparciu finansowym ze strony Urzędu Miasta Legnicy i Fundacji KGHM Polska Miedź oraz Ministerstwa Sportu i Turystki.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. LKT

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 249 dni temu dnia 29/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 29, 2019 @ 3:32 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

lukowski-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1593264059_4059

Bezbramkowy remis Miedzi z Wartą. Trenerski dwugłos

Read More →