DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Lubin. Troje podejrzanych o pobicie i groźby

Przez   /   07/11/2018  /   No Comments

Przed sądem stanie troje mieszkańców Lubina podejrzanych o to, że uczestniczyli w pobiciu i grozili dwóm osobom. Do zdarzenia doszło na jednym z osiedli. Jak ustalili policjanci, najpierw doszło do słownej sprzeczki pomiędzy zatrzymanymi, a pokrzywdzonymi. Następnie do pobicia i gróźb karalnych kierowanych wobec kobiety i mężczyzny. Trzy osoby zostały zatrzymane w tej sprawie. Usłyszały już zarzuty, a ich dalszym losem zajmie się teraz sąd.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Przylesie w Lubinie. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące szarpaniny pomiędzy grupą osób. Jedna z nich miała mieć nóż. Na miejsce skierowane zostały patrole policyjne.

Funkcjonariusze pod jedną z klatek schodowych zauważyli grupę osób, które przepychały się w drzwiach. Jeden mężczyzna był bardzo pobudzony i wulgarny. Pomimo przyjazdu policjantów i wezwania do zachowania zgodnego z prawem, podejrzani nie reagowali i zadawali uderzenia uciekającej parze. Dzięki zdecydowanym działaniom policjantów 3 osoby zostały zatrzymane i umieszczone w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli także nóż. Wśród zatrzymanych były 2 kobiety w wieku 18 i 32 lat, a także 30 – letni mężczyzna.

Cała trójka usłyszała już zarzuty. Ich losem zajmie się teraz sąd. Za udział w pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, z kolei kierowanie gróźb popełnienia przestępstwa na szkodę innej osoby zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: Policja Lubin

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 402 dni temu dnia 07/11/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 7, 2018 @ 11:30 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

girl-2239965_1920

Kolejne kobiety dręczone przez “wor w zakonie”

Read More →