BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Lekcje animacji online. Zrób swój film i wyślij do LCK

Przez   /   08/01/2021  /   1 Comment

“W drugim tygodniu ferii, codziennie od 11 do 15 stycznia 2021 o godzinie 10, na kanale YouTube Legnickiego Centrum Kultury będziemy publikować filmy instruktażowe o tym, jak samodzielnie animować” – zawiadamia Legnickie Centrum Kultury.

Materiały te pomogą Wam w zdobyciu niezbędnej wiedzy na temat podstaw tworzenia własnych animacji. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom zrealizujecie własny film i przyślecie go do nas. Wasze animacje będziemy publikować na YouTubie Legnickiej Akademii Filmowej-Warsztatów Filmu Animowanego. Wszyscy autorzy nadesłanych propozycji otrzymają także wydaną z okazji 20-lecia imprezy publikację “I LAF animowany świat” składającą się z książki oraz płyty zawierającej najciekawsze LAF-owskie animacje.

Tutoriale o tym, jak animować przygotowali dla Was wykładowcy LAF-WFA: Magda Bryll, Piotr Nawrocki i Adam Michałowski. Oglądajcie, animujcie i wysyłajcie filmy na adres: ferie_lafwfa2021@wp.pl (za pośrednictwem WeTransfera). Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2021.

Legnickie Centrum Kultury

RYC. LCK

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. goral pisze:

    Świetna inicjatywa i konkretne materiały! Nie ma lania wody, a tylko duża dawka wiedzy i praktycznych porad. Bardzo przyjemnie słucha się Pani Magdy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

PLAKAT O dobrych uczynkach (2)

Akcje Stowarzyszenia od serca “Faustynka”

Read More →