AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnickie dzieci bawiły się na hucznych urodzinach Julka

Przez   /   02/06/2021  /   No Comments

Za nami radosne i huczne świętowanie Dnia Dziecka oraz siódmych urodzin Julka w legnickim Rynku. Świetnie bawiliśmy się też w palmiarni i minii zoo oraz na skateparku.

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią, tłumnie wyszliśmy z dzieciakami na legnicki Rynek i bawiliśmy się na urodzinach Julka. Byliśmy uśmiechnięci, radośni, naładowani pozytywną energią.

Świętowanie rozpoczęliśmy na placu Meisslera, gdzie najmłodsi legniczanie przyłączyli się do kolorowego korowodu lubianych postaci bajkowych. A potem deptakiem Najświętszej Marii Panny w stronę rzeźby Julka autorstwa Edwarda Mirowskiego.

- Kochane dzieci, to jest wasze święto! Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i tego byście zawsze pamiętali, że jesteście dla nas rodziców prawdziwymi i najcenniejszymi skarbami. Wszystkiego co najlepsze! – przywitał tam gości zastępca prezydenta Krzysztof Duszkiewicz.

Na urodzinach Julka były tańce, śpiewy, animacje i konkursy, bańki mydlane. Na dzieci czekały też stanowiska do malowaniu farbami na streczu, bańki mydlane oraz animatorzy, którzy fantazyjnie malowali twarze oraz robili dziecięce tatuaże.

- Dzieci są zachwycone tymi urodzinami. Długo musieliśmy na to czekać. Patrząc na szczęśliwe miny naszych milusińskich wraca optymizm i wiara, że wracamy do normalności – cieszyła się legniczanka Pani Marta, która bawiła się w Rynku z dwiema córeczkami.

Na koniec radośnie odśpiewaliśmy sto lat dla solenizanta Julka.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

421-89697

Jawor. Osiemnastolatek nie żyje, dwie osoby ranne

Read More →