AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnicki Bieg Niepodległości już w piątek

Przez   /   06/11/2019  /   No Comments

W piątek (8 listopada) zapraszamy do uczczenia Święta Niepodległości na sportowo, podczas Legnickiego Biegu Niepodległości. Start tej imprezy, w biało-czerwonej oprawie z pochodniami, o godz. 16. 00 na ul. Najświętszej Marii Panny przy siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Na początek o godz. 16. 00 pobiegną w różnych kategoriach wiekowych uczniowie legnickich szkół. Po nich na trasę wyjdą kijkarze. A o godz.18.00 start biegu głównego na dystansie 5,5 km. Biegaczki i biegacze będą mieli do pokonania cztery pętle o długości 4×1375 m.

- Nasz Bieg Niepodległości od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem w kraju – mówi Marek Drapikowski z legnickiego OSiRu, organizatora imprezy. – Limit, czyli biegaczy 400 osób, już przed kilkoma tygodniami został wyczerpany.

Podczas uroczystego otwarcia Legnickiego Biegu Niepodległości ok. godz. 17.45 odśpiewamy wspólnie hymn.

Uczestnicy tego biegu otrzymają pamiątkowe, nietuzinkowe medale. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody pieniężne. A wszyscy biegacze smakować będą gęsinę, tradycyjną polską potrawę, serwowaną przez OSiR.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 353 dni temu dnia 06/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 6, 2019 @ 2:25 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jagiellonia-slask-pzbuk-bukmacher-zagranie-com

Jagiellonia kolejnym rywalem Śląska – zapowiedź meczu!

Read More →