Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnicka policja szuka zaginionego Jarosława Śpiaka

Przez   /   09/02/2024  /   No Comments

Policjanci poszukują zaginionego 36-letniego Jarosława Śpiak. Mężczyzna ostatni raz był widziany 1 lutego we Wrocławiu do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu jego pobytu. Apelujemy o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania zaginionego Jarosława Śpiak. W dniu 1 lutego 2024 roku mężczyzna ostatni raz był widziany we Wrocławiu. Do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu, ani informacji o miejscu jego pobytu.

Pan Jarosław Śpiak ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała ma oczy koloru piwnego. Ubrany był w granatowe spodnie, granatową bluzę dresową i granatowe sportowe buty new balance i kurtę khaki.

Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji dotyczącej osoby zaginionej do Dyżurnego KMP w Legnicy pod numerem telefonu tel.47 874 15 20 lub 47 874 15 22 albo na numer alarmowy 112.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 160 dni temu dnia 09/02/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 10, 2024 @ 9:13 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

charset=Ascii

Pijany kierowca z dzieckiem, metą i lewymi tablicami

Read More →