AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnicka Policja prosi świadków zdarzeń drogowych o kontakt

Przez   /   30/06/2017  /   No Comments

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legnicy prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze w sprawie dwóch zdarzeń drogowych do jakich doszło 19 maja i 29 maja br.w Legnicy.

Do pierwszego wypadku doszło 19 maja br., około godziny 16.00 w Legnicy przy Placu Słowiańskim 8 (obok budynku Urzędu Miasta w Legnicy) kierujący pojazdem typu taxi ruszył w momencie wsiadania kobiety do pojazdu, w wyniku czego 74 -latka upadła na ziemię. Piesza z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło 29 maja br., około godziny 10.30 w Legnicy na ulicy Paderewskiego 1, gdzie kierujący pojazdem osobowym koloru jasnego w trakcie wykonywania manewru cofania uderzył w przechodzącą ulicą za pojazdem 81-letnią kobietę, następnie którą odwiózł do miejsca zamieszkania.

Komenda Miejska Policji w Legnicy zwraca się z prośbą o zgłaszanie się bezpośrednich świadków zdarzeń osobiście lub telefonicznie do prowadzącego postępowanie asp. szt. Andrzeja Łabińskiego 76-876-16-12.

Źródło: Policja Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 942 dni temu dnia 30/06/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 30, 2017 @ 3:29 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Samorządy razem

Zagłębie Miedziowe idzie blokiem po unijną kasę

Read More →