DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica, ul. Szkolna – tu wypożyczysz radość

Przez   /   15/01/2016  /   1 Comment

Największa w Legnicy wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci spełnia marzenia, by być księżniczką Elsą z „Krainy lodu”, szturmowcem Imperium z „Gwiezdnych wojen”, nieuchwytnym Spidermanem lub Roszpunką z włosami niemal do samej ziemi. Do wyboru jest pół tysiąca fantastycznych kostiumów.

Karnawał w pełni, szkoły i przedszkola organizują bal za balem, a w nowej legnickiej wypożyczalni strojów na ul. Szkolnej ruch jak na Marszałkowskiej. Najczę- ściej pierwszą reakcją dzieci na widok setek wieszaków z kostiumami do przymiarki jest zachwyt. Czasem także onieśmielenie nadmiarem możliwości – z tym jednak sprawnie radzi sobie obsługa, pomagając w doborze właściwego fasonu i rozmiaru. Mają tu wszystko. Dziewczynki mogą zostać na przykład księżniczkami Elsą lub Anną z „Krainy lodu”, Bellą, Śpiącą Kró- lewną, Meridą Waleczną, Dzwoneczkiem, wróżkami, motylkami albo Kopciuszkem w zachwycającej sukni, która świeci dzięki wszytym w materiał diodom LED. Do kreacji dobiorą sobie maski, peruki, wachlarze i inne ozdoby. Dla chłopców są przebrania ninja, kowboi, piratów, amerykańskich superbohaterów z Batmanem, Spidermanem i Supermanem na czele, kosmonautów albo Zygzaka McQueen z kultowych wśród sześciolatków „Aut”. W tym sezonie ogromnym powodzeniem cieszą się kombinezony i maski postaci z „Gwiezdnych wojen”.

Ambicją legnickiej wypożyczalni jest spełnianie dziecięcych marzeń. To oznacza nie tylko tyle, że po każdym kinowym hicie rozpalającym wyobraźnię najmłodszych na wieszakach przy ul. Szkolnej pojawią się nowe kostiumy. Właściciele obiecują, że jeśli jakieś chłopiec czy dziewczynka śnią o stroju, którego jeszcze nie ma w wypożyczalni, poruszą niebo i ziemię, by w ciągu kilku dni specjalnie dla nich sprowadzić go do Legnicy. Podczas zagranicznych wyjazdów nie przestają rozglądać się za ciekawymi przebraniami. Z Turcji przywieźli koszulki pobrzękujące przyszytymi do delikatnej materii pieniążkami, z Hiszpanii – zachwycające ognistoczerwone suknie, ozdoby do włosów i wachlarze.

Dzieci to wdzięczny klient. Gdy podczas przymiarek oglądają się w lustrze, nie potrafią ukryć emocji. Zdarza im się ze szczęścia rzucić na szyję obsłudze wypożyczalni. Sam wybór stroju zamienia się w zabawę równie świetną jak bal. Kostiumy można wybrać bezpośrednio przed zabawą lub zarezerwować sobie z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że kiedy przyjdzie czas wybrany komplet będzie czekał na ul. Szkolnej. W zależności od rodzaju, wypożyczenie stroju na jeden dzień kosztuje 20-35 zł. W ramach zabezpieczenia pobierana jest też kaucja (50-100 zł), zwracana, gdy klient odniesie balową kreację. Za niewielkie pieniądze, można sprawić swojemu dziecku ogromną radość.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10- 18. Legnica, ul. Szkolna 7, tel. 76/ 723 80 69, tel. kom. 605 033 912. 

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1537 dni temu dnia 15/01/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 24, 2017 @ 2:35 pm
  • W dziale: styl życia

1 komentarz

  1. Alicja pisze:

    W jakiej miejscowości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

tt

Klub Gońca Teatralnego wystartował online

Read More →