helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica świeci. Chce wygrać konkurs na iluminacje

Przez   /   31/12/2019  /   No Comments

Legnica jest liderem dolnośląskiego etapu plebiscytu na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce „Świeć się z Energą”. Internetowe głosowanie na etapie wojewódzkim potrwa do 2 stycznia. Mamy szanse na zwycięstwo, a do wygrania jest sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Już po raz jedenasty Grupa Energa prowadzi świąteczną akcję, „Świeć się z Energą”. 11 grudnia ruszył plebiscyt, w którym internauci wybierają najpiękniej oświetlone miasto w Polsce. Obecnie trwa I etap, w którym w każdym z 16 województw internauci wyłonią jedno miasto, które otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł oraz powalczy w drugim etapie konkursu, czyli ogólnopolskim finale.
Zwyciężając w kraju, miasto wygra warte aż 50 tys. zł wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Głosując codziennie, każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną.
Legnicy już 5 razy udało się zdobyć pierwsze miejsce na etapie dolnośląskim. Głosować można raz dziennie, dlatego tak ważne jest, aby regularnie oddawać głosy. Wystarczy wejść na stronę: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/dolnoslaskie/legnica/ i oddać głos na naszą Legnicę.
Terminy głosowania w Plebiscycie Miast:
I etap wojewódzki: 11.12.2019 – 2.01.2020
II etap ogólnopolski: 7.01.2020 – 15.01.2020

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kluczynski

Prokurator Kluczyński zastąpi Harasimiuka w PO

Read More →