schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Spotkanie Kobiet z Dorotą Chotecką-Pazurą

Przez   /   20/03/2024  /   No Comments

Ponad 200 osób uczestniczyło we wtorek w 23 już Spotkaniu Kobiet, które odbyło się Hotelu Qubus. Gościem legniczan była uznana polska aktorka Dorota Chotecka – Pazura.

- Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym spotkaniu. To dla mnie ogromna przyjemność być tu z wami, drogie panie. Zaproszenie pani Doroty to świetny pomysł. Z przyjemnością posłucham rozmowy i mam nadzieję, że ta inspirująca wymiana myśli przyniesie nam wszystkim wiele wartościowych spostrzeżeń oraz jeszcze większą radość z tego wyjątkowego spotkania – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

Spotkanie zostało ciepło przyjęte przez uczestniczki, które z zapartym tchem słuchały opowieści aktorki o jej bliskiej relacji z mężem, Radosławem Pazurą. Dorota Chotecka-Pazura dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat budowania trwałych i pełnych wsparcia relacji z bliskimi oraz odkrywała tajniki udanego małżeństwa. Jej mądrość życiowa oraz autentyczność wzbudzały entuzjazm wśród słuchaczek, które nie szczędziły gromkich oklasków.

Nie zabrakło także wątku charytatywnego, który jest bliski sercu aktorki. Dorota Chotecka-Pazura opowiedziała o swoim zaangażowaniu w działalność charytatywną oraz o wspieraniu różnych fundacji, w tym Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego, założonej przez jej męża.

- Dziękuję wszystkim za tak serdeczne przyjęcie. To dla mnie ogromna radość móc dzielić się z wami swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat życia, miłości oraz relacji międzyludzkich. Mam nadzieję, że nasza rozmowa była dla państwa równie inspirująca, jak dla mnie przyjemna.- powiedziała Dorota Chotecka-Pazura, wywołując burzę oklasków wśród uczestniczek.

Organizatorem wydarzenia był Urząd Miasta w Legnicy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 31 dni temu dnia 20/03/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 20, 2024 @ 1:42 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

bike-ride-8408035_1280

Rusz się na majówkę z legnickim OSiR-em

Read More →