Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Julek obchodził 6. urodziny – online

Przez   /   01/06/2020  /   No Comments

Było wesoło, kolorowo i ciekawie, jak to w Dzień Dziecka. Dziś w ogrodach mini-zoo odbyły się 6. urodziny Julka, które na żywo transmitowane były w sieci.

Co roku na urodzinach Julka w sercu miasta bawiły się setki dzieci i rodziców. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa nie mogły się one odbyć w przestrzeni miasta. Julek zaprosił więc dzieci przed ekrany komputerów, gdzie w relacji na żywo obchodził swoje 6. urodziny.
W ogrodach mini zoo pojawili się m.in. jego przyjaciele: Anna i Olaf oraz Myszka Miki i Mini. Wspólnie zaprosili oni dzieci do zabawy. Były zgadywanki, tańce i zabawy.
Nie zabrakło także szalonego eksperymentu, gdzie wykonać można było wulkan z lawą. Poznaliśmy także ulubiony deser Julka, czyli owocowe szaszłyki, i nauczyliśmy się je robić.
Jeśli nie mogliście być z nami, koniecznie obejrzyjcie dostępną relację na stronie: https://www.facebook.com/watch/live/?v=281133963026339.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

5e95b277c7755_o_full

KGHM robił za słup w maseczkowym przekręcie?

Read More →