helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Bilety MPK kupisz przez internet

Przez   /   30/12/2016  /   No Comments

MPK Legnica udostępniło imienne bilety okresowe do sprzedaży na platformie zbiletem.pl. www.zbiletem.pl to sklep internetowy w którym podróżni mogą kupić bilety w każdej chwili, bez konieczności rejestracji i bez żadnych formalności. Bilety dostępne są w takich samych cenach jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Nośnikiem biletu okresowego jest smartfon.

 

Wystarczy wejść na stronę www.zbiletem.pl/legnica, wybrać właściwy bilet i zapłacić przelewem lub kartą. Darmowa aplikacja dostępna jest na smartfony Android, iPhone oraz Windows Phone i Mobile. Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. zbiletem.pl umożliwia też sprawdzenie czy mamy ważny bilet w przypadku kiedy rozładuje nam się bateria w smartfonie. Możemy kupować bilety zarówno dla siebie jak i innych osób, na przykład dla dziecka.
Płatności realizowane są na bezpiecznych stronach operatora płatności PayU.  Wszystkie informacje na temat usługi dostępne są na stronie internetowej www.zbiletem.pl Platforma zbiletem.pl działa już z powodzeniem w kilku innych miastach w Polsce. Legnica jest pierwszym miastem na Dolnym Śląsku które zdecydowało się dołączyć do systemu łączącego zakup biletu na stronie internetowej z wygodnym korzystaniem z niego w smartfonie.

Źródło: Zbiletem.pl

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1289 dni temu dnia 30/12/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 30, 2016 @ 4:40 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Prezydent apeluje o szeroki udział w wyborach

W niedzielę wybory. Prezydent Legnicy apeluje o frekwencję

Read More →