Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Lato w Jaśminowej Akademii to czas zabawy i pracy

Przez   /   13/07/2020  /   No Comments

Okres wakacyjny w Jaśminowej Akademii to czas zabawy i pracy. Do kadry przedszkola dołączyła animatorka zabaw dziecięcych, wynajęta specjalnie na okres wakacji, aby umilić dzieciom czas spędzany w przedszkolu skręcaniem balonów, malowaniem twarzy czy tworzeniem dużych baniek mydlanych. Pomiędzy animacjami nadal się uczymy zabawowo, ale trochę urozmaicając zabawy.

Ogród przedszkolny został podzielony na strefy: garażową (duże pojazdy), piaskową (zabawki w piaskownicy i stół sensoryczny), celowniczą (piłki, kosze), wodną (małe indywidualne baseniki) . Do dyspozycji dzieci standardowo huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki i trampoliny. Największa atrakcyjnością cieszy się jednak szklarnia i możliwości realizowania prac ogrodniczych. W szklarni dojrzewają już pomidorki koktajlowe, fasolka i groszek a na grządkach truskawki, poziomki, agrest i porzeczki.

Jaśminowa Akademia

ul. Magnoliowa 4

59-220 Legnica

tel. 76 85 03 813

jasminowaakademia.pl

jasmiowaakademia@wp.pl


>

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 33 dni temu dnia 13/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 13, 2020 @ 10:19 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

computer-5130405_1920

Mrowie problemów przed nowym rokiem szkolnym

Read More →