Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ktokolwiek widział… Zaginął Cezary Strokosz

Przez   /   15/09/2023  /   No Comments

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionego Cezarego Strokosza. Ostatni kontakt zaginionego z najbliższą rodziną miał miejsce w dniu dzisiejszym, tj. 14 września br. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał z nikim kontaktu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji, po przyjęciu zgłoszenia od rodziny, prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 58 –letniego mężczyzny, mieszkańca Lubina.

Zaginiony:
Cezary Strokosz

lat 58
Miejsce zamieszkania Lubin, ul. Sportowa

RYSOPIS: wiek 58 lat, wzrost 168 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy piwne, nos normalny, usta cofnięte, nieuwidocznione. Nie posiada tatuaży.

Z informacji przekazanej przez rodzinę wynika, że mężczyzna ubrany był w koszulę z dłuższym rękawem koloru czarnego (rękawy podwinięte), spodnie długie koloru czerwonego (z czarnym paskiem i srebrną klamrą) – jak na załączonym zdjęciu. W przeszłości miał myśli samobójcze.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego proszę kierować do Wydziału Kryminalnego KPP Lubin, numer telefonu 47 8743 220 lub 47 8743 222 lub z najbliższą jednostką Policji.

asp. szt. Sylwia Serafin/ Oficer Prasowy KPP w Lubinie

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 281 dni temu dnia 15/09/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 15, 2023 @ 6:06 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piotr k drop legnicaeu

Akt oskarżenia dla trenera – pedofila z Legnicy

Read More →