WMD MCD
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kradł w warsztacie. Zatrzymali go legniccy policjanci

Przez   /   27/07/2016  /   No Comments

Policjanci Wydziału Prewencji legnickiej komendy w czasie pełnienia służby patrolowej otrzymali informację od dyżurnego jednostki, że na terenie warsztatu samochodowego prawdopodobnie znajdują się złodzieje. Natychmiast udali się na miejsce i zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży 29-letniego legniczanina.

Łupem sprawcy miały paść części samochodowe, urządzenia i narzędzia wykorzystywane w mechanice pojazdowej oraz butle gazowe i znajdujące się na posesji koła z alufelgami. Wartość strat podana przez właściciela wyniosła 12.350zł.

Skradzione mienie policjanci zwrócili właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna był już znany legnickiej Policji z podobnych przestępstw, gdzie był zatrzymywany w marcu i kwietniu 2016 roku. Wobec 29-latka został zastosowany środek karny w postaci dozoru. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawiania wolności, a w przypadku recydywy, związanej z tym zatrzymanym sąd może zwiększyć karę o połowę przewidzianej górnej granicy.

Źródło: KMP w Legnicy

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1546 dni temu dnia 27/07/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 27, 2016 @ 12:48 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

414-61819

Audi? Pościg za traktorzystą z 3 promilami alkoholu

Read More →