AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Konkursy plastyczny i filmowy. Nagrody czekają

Przez   /   07/10/2019  /   No Comments

Do 14 października Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi czeka na prace w dwóch konkursach adresowanych do uczniów szkół z powiatu złotoryjskiego: plastycznego i filmowego.  Można wygrać atrakcyjne nagrody.  Wszystkie szczegóły poniżej. 

“Pasja + Praca = Sukces”- to temat Konkursu Plastycznego adresowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu złotoryjskiego.  Wystawa prac plastycznych odbędzie się podczas Targów Edukacyjno-Zawodowych  z okazji XI ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w dniu 25.10.2019 r. w kinie Aurum w Złotoryi.


Uczniowie szkół średnich z powiatu złotoryjskiego mogą wziąć udział w Konkursie Filmowym pn. “Pasja drogą do kariery”.  Filmy zgłoszone do konkursu będą wyemitowane podczas Targów Edukacyjno-Zawodowych w dniu 25.10.2019 r. od godz. 10.00 do 13.00 w kinie Aurum w Złotoryi.


Więcej informacji na www.pup.zlotoryja.pl (Zakładka Menu/Wydarzenia/XI OTK 2019)

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

KD03-1024x683

Czy Koleje Dolnośląskie stać na hybrydowe pociągi?

Read More →