AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

“Kochani pasażerowie, dziękujemy, że jesteście…”

Przez   /   27/09/2018  /   No Comments

22 września obchodzony był Światowy Dzień bez Samochodu, który wieńczył Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Koleje Dolnośląskie postanowiły ten okres nieco wydłużyć i zakończyć w szczególny sposób. 26 września na Dworcu Głównym we Wrocławiu pasażerowie KD zostali niezwykle uroczyście powitani na peronie.

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny przygotowały specjalną niespodziankę dla swoich użytkowników. Pasażerowie pociągów z Jeleniej Góry oraz Węglińca mogli być zaskoczeni, kiedy wysiadając na peronie 4 wrocławskiego Dworca Głównego, zostali przywitani przez regionalnego przewoźnika muzyką i słodkościami. Kierując się w stronę wyjścia z peronu mogli zauważyć okazjonalny baner z napisem „Kochani pasażerowie dziękujemy, że jesteście z nami!”.

- Pasażerowie spieszyli się do pracy, czy szkoły, ale mimo wszystko stawali razem z nami na chwilę zasłuchani w jazzowe dźwięki kwartetu Klubu Vertigo. Tego poranka świętowaliśmy przedłużony Dzień bez Samochodu. To było uroczyste spotkanie, podczas którego chcieliśmy w wyjątkowy sposób podziękować naszym podróżnym. Było uroczyście: czerwony dywan, ścianka do zdjęć, balony i słodkości. Nasi pasażerowie zasługują na wszystko, co najlepsze – mówił Piotr Rachwalski – Prezes Kolei Dolnośląskich.

Happening zbiegł się w czasie z niezwykle dobrymi informacjami dla Kolei Dolnośląskich, które mogą po raz kolejny pochwalić się wzrostem ilości pasażerów. Do końca sierpnia KD przewiozło 7 526 899 pasażerów, a to oznacza wzrost o aż 23,76% w porównaniu z poprzednim, analogicznym okresem.

Źródło: Koleje Dolnośląskie

FOT. KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 555 dni temu dnia 27/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 27, 2018 @ 4:55 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

chodz poplyniemy

Legnickie dzieci śpiewają online z Patrycją Kamolą

Read More →