AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Już w czwartek urodziny Miedzi. Zapraszamy na festyn!

Przez   /   27/07/2016  /   No Comments

W tym roku Miedź świętuje 45-lecie istnienia. Obchody tego jubileuszu potrwają w klubie kilka dni. Najważniejszym ich punktem jest festyn rodzinny, zaplanowany na 28 lipca w godz. 16.00-21.00 w legnickim parku, na terenie przy muszli koncertowej. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Tematem przewodnim festynu z okazji urodzin Miedzi jest „rodzina Miedzi” – na scenie pojawią się nie tylko piłkarze i trenerzy pierwszego zespołu Miedzi! Poznacie także zawodników i trenerów z Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Zaprezentujemy również naszych partnerów – liczne organizacje, które współpracują z Miedzią! Wyjątkowym momentem, szczególnie dla najmłodszych fanów, będzie prezentacja nowego Lwa Miedziaka! Nasza klubowa maskotka przez okres wakacyjny mocno pracowała nad formą, a efekty tej pracy pokaże nam już w trakcie urodzin klubu!

Pomagamy Konradowi

Przez ostatnie lata Miedź Legnica mocno angażuje się w różnego rodzaju akcje pomocowe i prospołeczne i nie inaczej będzie także podczas obchodów urodzin. Na terenie festynu przez całe popołudnie i wieczór w różnych formach będziemy wspierać Konrada Krzemińskiego, 20-letniego ciężko chorego legniczanina, zbierającego pieniądze na lek, który może uratować mu życie! Nasi wolontariusze będą prowadzili zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Za każdy grosz wrzucony do puszki otrzymacie od nich wyjątkowy plakat Miedzi, na którym po zakończeniu prezentacji pierwszej drużyny będziecie mogli zebrać autografy wszystkich piłkarzy i trenerów! – Zlicytujemy też nasz urodzinowy tort, a także kilka innych, wyjątkowych pamiątek. Oczywiście cały dochód przeznaczamy na leczenie Konrada – mówi Krzysztof Piotrowski, kierownik ds. organizacyjnych Miedzi. Przypomnijmy: ciężko chory 20-letni Konrad Krzemiński walczy o życie w szpitalu. Pomóc może bardzo drogi lek, którego jednak nie refunduje NFZ, a roczna dawka kosztuje ok. 1,3 mln zł. – Zapraszam wszystkich ludzi o dobrym sercu i liczę na wasze wsparcie. Świętując urodziny klubu możemy jednocześnie pomóc bardzo potrzebującej tego osobie – apeluje Piotrowski. Pieniądze będziemy także zbierać podczas charytatywnego maratonu na rowerach stacjonarnych, który na terenie festynu zorganizuje nasz partner – Fitness World.

Wyjątkowa licytacja koszulki

Kibice będą też mogli wylicytować wyjątkową koszulkę meczową Miedzianki. Koszulki meczowe licytowaliśmy wiele razy, wale takiej licytacji jeszcze nie było! Jej wyjątkowość będzie polegać na tym, że zwycięzca założy koszulkę i ustawi się do wspólnego zdjęcia razem z całą drużyną Miedzi, która na scenie powinna się pojawić w czwartek ok. godz. 19.00. Kilka minut przed prezentacją pierwszego zespołu Miedzi odbędzie się właśnie licytacja tej koszulki. Ale to nie jedyny przedmiot, który tego dnia kibice będą mogli wylicytować. Na cele charytatywne „pod młotek” pójdzie także m.in. urodzinowy tort Miedzi oraz piłka z autografem napastnika reprezentacji Polski Arkadiusza Milika!

Dla każdego coś dobrego

Podczas festynu nie zabraknie atrakcji i niespodzianek – każdy kibic znajdzie tam coś dla siebie! Będą oczywiście konkursy, a w nich do wygrania cenne nagrody włącznie z karnetami na mecze Miedzi. Będzie też muzyka na żywo – koncert zespołu „Marioo”, wspólne kibicowanie oraz dmuchany plac zabaw dla dzieci i animatorzy, którzy zadbają o to, by nikt się nie nudził! Świętujcie razem z nami – zapraszamy!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1550 dni temu dnia 27/07/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 27, 2016 @ 4:34 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jagiellonia-slask-pzbuk-bukmacher-zagranie-com

Jagiellonia kolejnym rywalem Śląska – zapowiedź meczu!

Read More →