Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Jawor pożegna lato na basenie. Zrobi to z przytupem

Przez   /   10/09/2020  /   No Comments

Najbliższy weekend będzie okazją do skorzystania z nowego basenu letniego w Jaworze po raz ostatni w tym sezonie. Atrakcyjny, nowoczesny i bezpieczny basen był hitem tegorocznych wakacji w regionie.


Nowy basen letni zapewnił moc atrakcji dla wszystkich, a długie kolejki do klas biletowych były tylko dowodem na to, jak bardzo ta inwestycja była w Jaworze potrzebna. Nowoczesny, bogato wyposażony, kolorowy, przez ponad 40 dni oferował mieszkańcom naszego miasta mnóstwo wodnych atrakcji, a przy tym komfortowe i bezpieczne warunki, jak przystało na najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt na całym Dolnym Śląsku.
Wejścia na strony internetowe, poświęcone jaworskiej atrakcji, sięgały prawie 800 tys. odsłon, a każdego dnia basen odwiedzali mieszkańcy nie tylko okolicznych miejscowości, ale także z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, a nawet odległej Bogatyni.
Obiekt, po kilkunastu miesiącach budowy, na nowo zaczął tętnić życiem i przyciągać tłumy. Czas, kiedy jaworzanie żyli marzeniami o nowym basenie, poszedł w niepamięć. A dziś śmiało możemy stwierdzić, że sierpień 2020 r. okazał się przełomowym dla miasta. Tak jak kiedyś, znów na basenie jest głośno i radośnie!
W najbliższy weekend władze Jawora zapraszają na basen w sposób szczególny. Będzie to bowiem okazja do ostatniego w tym roku skorzystania z tego obiektu, ale także wzięcia udziału w licznych atrakcjach, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. W sobotę, już od godzin przedpołudniowych, będzie mnóstwo okazji do zabawy: Aqua Aerobik dla dzieci i dorosłych, animacje dla dzieci, zawody pływackie i zawody na zjeżdżalniach, skoki na trampolinach, nurkowanie oraz wiele innych zabaw i pokazów.
Cena biletu w dniach 12-13 września dla wszystkich 8 zł.

Źródło: Urząd Miasta w Jaworze

FOT. URZĄD MIASTA W JAWORZE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 10/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 10, 2020 @ 1:30 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2

Maluchownia w SDK “Kopernik” zaprasza dzieci

Read More →