schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Jawor zaprasza mistrzów grillowania na zawody

Przez   /   14/09/2020  /   No Comments

19 września zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół lub znajomych i weźcie udział w najbardziej apetycznym wydarzeniu tego roku – Pikniku Country & Grill, który odbędzie się na OW Jawornik. Będzie mnóstwo smaków, aromatów i wiele innych atrakcji.

Wraz z własną ekipą możecie nie tylko świetnie się bawić, ale i zostać prawdziwymi Mistrzami Barbecue! Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, wyrafinowanego smaku i kunsztu na miarę znanych kucharzy. Wystarczy wziąć ze sobą dobry nastrój i uśmiech oraz zgłosić swój udział w zawodach w grillowaniu. Puchar Burmistrza Jawora czeka na najlepszych, a firma Landmann zaopatrzy wszystkich uczestników mistrzostw w niezbędny sprzęt do grillowania, a zwycięzców w super nagrody.

Każda drużyna otrzyma zestaw mięs i kiełbas, a pomysł na potrawę i jej niepowtarzalny smak, wyczarują sami stosując własne receptury. Mile widziane dodatki warzywne.

Drużyny można zgłaszać pod numerem telefonu: 695-815-005. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Urząd Miasta w Jaworze

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crayons-623067_1920

Legnickie Promocje Twórczości Dzieci i Dorosłych

Read More →