Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Jawor. Będzie piknik wojskowy z terytorialsami

Przez   /   21/09/2021  /   No Comments

Z okazji Święta Wojsk Obrony Terytorialnej Urząd Miasta w Jaworze zaprasza wszystkich w niedzielę 26 września od godz. 11:00 na OW Jawornik, gdzie odbędzie się piknik wojskowy pn. „WOTGames”, zorganizowany przez 16 Dolnośląską Brygadę Obrony Terytorialnej, we współpracy z Gminą Jawor.

To właśnie Jawor jako jedno z 16 miejsc w Polsce został wybrany na zorganizowanie tego wydarzenia. Podczas imprezy uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w 12 sprawnościowych konkurencjach, a oprócz sportowej rywalizacji odbędą się koncerty lokalnych grup muzycznych oraz przegląd piosenek patriotycznych. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych.
Zgłoszenia na zawody będą przyjmowane do 26 września do godz. 9:00. Link do rejestracji znajduję się na stronie internetowej www.jawor.pl
Uczestnicy mogą startować w dwóch kategoriach: “Rekrut” – osoby poniżej 18 roku życia lub w kategorii “Terytorials” – osoby powyżej 18 roku życia.
Liczba miejsc w kategoriach jest ograniczona, dlatego zapisz się już dziś i dołącz do wspólnej rywalizacji. Czekają nagrody, dobre jedzenie i świetna zabawa.

Dodatkowo w ramach pikniku wszyscy „spóźnialscy” będą mogli dokonać obowiązkowego spisu w godzinach od 11:00 do 16:00, gdzie rachmistrzowie pomogą sprawnie i bez kłopotu przejść całą procedurę oraz skorzystać z możliwości zaszczepienia się w mobilnym punkcie ze szczepionkami przygotowanym przez jaworską Przychodnię Zdrowia. W tym dniu zachęcamy również do oddania krwi, która jest niezbędna w walce o życie dla wielu pacjentów.

Źródło: Urząd Miasta w Jaworze

RYC. URZĄD MIASTA W JAWORZE

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4148,klOWfqWibGpC785HlXs

Mateusz Gessler z kobietami w Legnicy celebrował życie

Read More →