PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Jaśminowa Akademia. Dobra zabawa, co tydzień inna

Przez   /   24/07/2020  /   No Comments

Półkolonie w “Jaśminowej Akademii” to czas wypoczynku i zabawy. Ale jaki wychowawca nie pokusi się, żeby przemycić przez zabawę trochę nauki? Tak jest i u nas. Czas półkolonii trwa od ostatniego tygodnia lipcowego do ostatniego tygodnia sierpniowego. Zapraszamy nie tylko przedszkolaki! Znajdzie się tu coś ciekawego dla każdej grupy wiekowej. Wykluczamy tylko ponuraków!!!!?

Jeśli jesteś ciekawy świata przyrody, lubisz ruch albo doświadczenia – to u nas znajdziesz to wszystko, tylko wybierz dla siebie odpowiedni tydzień. Zgodnie z informacjami na plakatach oraz w mediach społecznościowych, dzielimy półkolonie na tygodnie tematyczne. Ostatni tydzień lipca będzie obfitował w zawody sprawnościowe. Pierwszy tydzień sierpnia to podglądanie i doglądanie świata przyrody. Podglądać będziemy ptaki , nasze przedszkolne przepiórki, oraz świat ogrodowych roślin w ogrodzie przedszkolnym, a doglądać będziemy nasze sadzonki, siewy i zbiory w przedszkolnej szklarni. Drugi tydzień sierpnia to Bajkodobrzenie i zabawy teatralne. Kolejne to zdobywanie wiedzy kosmicznej oraz doświadczenia i wynalazki. Przez wszystkie tygodnie przebiegną obowiązkowo duże i małe bańki mydlane, wiązane balony, malowanie twarzy czy zabawy z chustą animacyjną. Każdy tydzień zapewni także możliwość spełniania marzeń artystycznych w masach plastycznych, glinie czy systemowej Edukacji Przez Ruch. Startujemy o 9.00. W ramach tygodniowej opłaty 400 złotych zapewniamy śniadanie i obiad, a stworzone przez dzieci prace stają się ich własnością. Aby dołączyć do zabawy, wystarczy tylko zgłoszenie opiekunów pod numer przedszkolny lub telefon dyrektora placówki. Zapraszamy.

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

computer-5130405_1920

Mrowie problemów przed nowym rokiem szkolnym

Read More →