helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

W weekendy park Miejski kusi do błogiego lenistwa

Przez   /   23/07/2020  /   No Comments

Zbliża się druga odsłona naszego błogiego lenistwa w parku Miejskim. Nie może nas tam zabraknąć!

Nie masz czasu na odpoczynek czy zdrową aktywność fizyczną? Ciągle jesteś w biegu i nie wiesz w co włożyć ręce? Za mało czasu spędzasz z rodziną? Mamy pomysł na to, byś trochę zwolnił i zaczął doceniać małe przyjemności! Zachęcamy, abyś wpadł razem z najbliższymi na kolejne spotkania z serii “PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim.” Szykuję się leniuchowanie, ale nie tylko.

Tradycyjnie w każdą SOBOTĘ lipca i sierpnia , w godz. 11.00-12.00 zachęcamy do przyłączenia się do grupy legnickich seniorów i zajęć gimnastycznych prowadzonych przez Tomasza Kaptura. Organizatorem jest Centrum Seniora LCK.

Natomiast w lipcowe i sierpniowe NIEDZIELE, w godz.11.00-13.00 proponujemy odrobinę aktywności ruchowej, a przede wszystkim wspólny relaks, któremu towarzyszyć będą atrakcje przygotowane przez naszych partnerów. Dodatkowo podczas relaksu na łonie natury, będziecie mogli zasięgnąć informacji o tegorocznym Legnickim Budżecie Obywatelskim. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Legnicy.

26 lipca Klasyczne Studio Pilates – Marcin Mokrzycki. Dzięki ćwiczeniem Pilates zbudujesz smukłą i atletyczną sylwetkę, poprawisz stabilność i równowagę, a także elastyczność i wytrzymałość ciała. Nauczysz się przede wszystkim spokoju i cierpliwości, które skutkują opakowaniem i świadomą kontrolą Twojego ciała.

2 sierpnia poćwiczycie swoją postawę i kręgosłup z legnicką instruktorką Sky Fitness 24 – Urszulą Puzio.

9 sierpnia ponownie otrzymacie dawkę błogiego relaksu z Ewą Zając- relaksacja, specjalistką masażu dźwiękiem, a także promotorką Slow Jogi.

16 i 23 sierpnia to dzień pozytywnego ruchu i aktywności z legnickim Fitness World Galeria Ferio.

30 sierpnia szykujemy dla Was z Legnickim Centrum Seniora super niespodziankę – wielkie podsumowanie naszego leniuchowania w Parku!

Co powinniście wziąć na legnickie, słodkie leniuchowanie?

Najważniejsze to dobry humor i pozytywna energia!

Zabierzcie również swoje maty do ćwiczeń, wygodny, sportowy ubiór, koce, leżaczki i prowiant piknikowy (własne kubki, eko opakowania, minimalizacja plastiku w koszyku piknikowym mile widziana).

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA  WLEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →