Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Jak wybrać szkołę językową dla firm?

Przez   /   01/02/2023  /   No Comments

Dziś na to rozwiązanie stawia coraz więcej osób. Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać szkołę językową i jakie kryteria należy wziąć pod uwagę. Dowiedz się więcej, a na pewno dokonasz udanego wyboru.

Dlaczego warto wprowadzić naukę języka dla pracowników?

Dziś znajomość języka obcego stanowi podstawę komunikacji w wielu firmach. Dzieje się tak zawsze, gdy klienci bądź współpracownicy pochodzą z innych krajów. Kolejnym atutem jest rozwój zawodowy, który zapewnia nauka. Po odpowiednim szkoleniu pracownicy będą mogli realizować zadania na wyższych stanowiskach. Ponadto kurs może być idealną odskocznią od codziennej rutyny oraz świetną formą integracji pracowników. Wybór właściwego rozwiązania zapewni bardzo dobre efekty i pomoże Twojej firmie rozwinąć skrzydła na rynku zagranicznym. Jeżeli więc cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Wybierz dobrą szkołę językową i sprawdź jak wiele możesz zyskać.

Wybierz doświadczenie

O wyborze szkoły językowej nie może decydować przypadek. Najlepiej wybrać wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy do perfekcji opanowali język obcy, a jednocześnie potrafią przekazać wiedzę innym. Niesłabnącą renomą cieszy się szkoła Language Business. Wystarczy zajrzeć na stronę https://languagebusiness.pl/ i zapoznać się ze szczegółami. Niekwestionowanym atutem tego rozwiązania jest szeroka oferta. Obok języka angielskiego Twoi pracownicy mogą nauczyć się niemieckiego, francuskiego, szwedzkiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego. Lektorzy podkreślają, że ich celem jest rozwijanie umiejętności językowych, a także nauka komunikacji w sytuacjach biznesowych. To zaprocentuje zarówno w pracy, jak i w podróży. Wszystko to sprawia, że na usługi szkoły językowej zdecydowało się wielu przedsiębiorców.  Niezależnie od tego, na jakim poziomie językowym są Twoi pracownicy, będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki

Kolejnym atutem, który przemawia za wyborem dobrej szkoły językowej są nowoczesne metody, dzięki którym Twoi pracownicy szybko opanują umiejętności związane z wymową i pisownią.  Jedną ze sprawdzonych metod jest nauka z lektorem face to face lub online. Konwersację z doświadczonym ekspertem pozwalają na skuteczną naukę języka. Po rozmowie specjalista wskaże ewentualne błędy i podpowie, nad którymi ekspertami należy popracować. Kolejnym atutem jest aplikacja Language for Business, która obejmuje 7 poziomów oraz ponad 300 lekcji. Dzięki temu każdy może poznawać język w swoim tempie i w dowolnym miejscu. Ponadto ta ceniona szkoła językowa oferuje Blended Learning, czyli hybrydowy model nauki języka angielskiego. W 50% pracownicy uczą się za pomocą aplikacji, a pozostała połowa czasu dotyczy pracy z profesjonalnym lektorem. To bardzo wygodne i sprawdzone połączenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Ważną zaletą jest również audyt językowy, regularnie wykonywany przez specjalistów. W ten sposób można ocenić rozwój językowy pracowników i sprawność komunikacji obcojęzycznej w biurze.

– Materiał zewnętrzny

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 389 dni temu dnia 01/02/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 1, 2023 @ 8:11 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zsi,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Integracyjnych

Read More →