AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Jagoda Lasota mistrzynią Europy w akrobatyce

Przez   /   16/09/2019  /   No Comments

Jagoda Lasota wywalczyła złoty medal w akrobatyce powietrznej na mistrzostwach Europy w Pradze. To kolejny sukces legniczanki w ostatnim czasie. Na mistrzostwach świata w akrobatyce powietrznej - POSA Aerial Hoop World Championship 2019 na Ibizie zajęła trzecie miejsce. Wcześniej w czerwcu wywalczyła także brązowy medal na mistrzostwach Polski w Lublinie.

Jagoda w akrobatyce powietrznej zakochała się dwa lata temu i od tej pory bardzo ciężko pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności. Każdego dnia, pomimo bólu, siniaków i otarć na swoim ciele, szlifowała umiejętności. Udowadnia, że marzenia spełnia się wytrwałością, ciężką pracą, poświęceniem i pasją. W przyszłym roku legniczanka ma zamiar ponownie spróbować swoich sił w akrobatyce powietrznej, jednak tym razem również na szarfie.

Przypomnijmy, że na mistrzostwach świata złoto wywalczyła inna legniczanka, Aleksandra Fąfara, o której sukcesie pisaliśmy już wcześniej.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. LEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 264 dni temu dnia 16/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 16, 2019 @ 3:56 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

marquitos-gol-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1591126218_6218

Miedź przegrała ze Stalą 1:2. Nowak: Brakło skuteczności

Read More →