PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Przygoda i teatr na Grodźcu. Książę Bolko II Mały wzywa

Przez   /   29/08/2020  /   1 Comment

Już 5 września w Zamku Grodziec odbędzie się interaktywny Spektakl Historyczny Aurea, w trakcie którego publiczność wcieli się w rolę wysłanników księcia Bolka II Małego. W eskorcie łucznika, zbrojnego Henryka i mnicha spróbują wkraść się do zamku, dostać się do skarbca i odzyskać zrabowany na szlaku bursztynowym skarb karawany. Książę Bolko wzywa rycerskich młodzieńców i nieustraszone niewiasty, by kupili bilet i dołączyli do przygody.

Po gminie Zagrodno i reszcie świata rozgłaszany jest od kilku dni taki alert:

Historyczny spektakl o z udziałem publiczności w roli drużyny księcia Bolka II Małego odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 20 na zamku Grodziec w gminie Zagrodno. Bilety, z którymi można dołączyć do zabawy, kosztują 30 złotych. Można je nabyć online na platformie abilet TUTAJ LINK DO ABILET albo stacjonarnie na Zamku Grodziec. Organizatorzy wydarzenia zalecają obowiązkowy ekwipaż: odzież, której nie szkoda pobrudzić, dobry humor, dystans do siebie i rycerska śmiałość.

Link do wydarzenia na FACEBOOKU TUTAJ. 
RYC. AUREA
FOT. PIXABEY.COM/ ADAMMAŁYCHA
    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    noooo dzieciaczki do roboty, modlcie sie zeby pogode szlag trafił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2

Maluchownia w SDK “Kopernik” zaprasza dzieci

Read More →