Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Poczęty z Vikingiem czyli wieczór stand-up w Spiżarni

Przez   /   29/08/2020  /   No Comments

12 września o godz. 20 w legnickim Klubie Spiżarnia (ul. Piastowska 1) wystąpią standuperzy Jakub Poczęty i Damian “Viking” Usewicz.  Ruszyła już przedsprzedaż biletów na  ten komediowy wieczór. 

Jakub Poczęty
Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.
Jakub wystąpi z najnowszym programem pt. “Zmieńcie mi planszę” w którym opowie o dzieciach, social mediach, związkach. Dowiesz się gdzie i kiedy się nie zaręczać, co robi z człowieka uzależnienie od Facebooka, i co myśli pijany chomik ;)

Damian “Viking” Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.
Tym razem wystąpi z najnowszym programem “Życie 3.0″, w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Bilety w cenie:
25 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu wydarzenie

Bilety do kupienia online tutaj:
https://ticketos.pl/event/3449
Bilety: https://ticketos.pl/event/3449
PODCZAS WYDARZENIE OBO

* Wydarzenie dla ludzi pełnoletnich

* Zakup biletu nie upoważnia do przeszkadzania występującym. Osoby takie zostaną wyproszone z wydarzenia bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilet

Zasady związane z pandemią:
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmnie 1,5mtr odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Źródło: Klub Spiżarnia

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 390 dni temu dnia 29/08/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 29, 2020 @ 8:21 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

CETI - fot. Facebok

Przegląd Kapel Rockowych. W przedsprzedaży taniej

Read More →