Winkelmann
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Grzegorz przewietrzył Urząd Skarbowy w Złotoryi

Przez   /   02/11/2017  /   4 Comments

W tym samym czasie, gdy w kraju szalał orkan Grzegorz,  w Złotoryi wywiało całe dotychczasowe kierownictwo Urzędu Skarbowego.  Miejsce naczelnik Małgorzaty Banaszek zajęła Sylwia Frankiewicz-Stadnik.  Stanowisko zastępcy stracił Leszek Boroch. Obecnie US w Złotoryi ma jednoosobowe kierownictwo.

W maju Małgorzata Banaszek odbierała w redakcji Rzeczypospolitej nagrodę dla najlepszego w Polsce małego “urzędu poprawiającego jakość”. W uzasadnieniu nagrody gazeta napisała, że w 2015 r. wszystkie decyzje wydane przez US w Złotoryi zostały uchylone przez sądy, a rok później takich przypadków już nie było.

W rankingu Rzeczypospolitej złotoryjska jednostka zajęła ponadto drugie miejsce w kategorii małych urzędów (do 50 pracowników) pod względem efektywności i 17 miejsce w zestawieniu najbardziej przyjaznych (małych) urzędów skarbowych.

FOT.  PIXABAY.COM

 

    Drukuj       Email

4 komentarze

 1. Mieszkaniec pisze:

  Teraz kolej na żonę zastepcy US bo krzywdzi ludzi

 2. Grzegorz Orkan pisze:

  Nie przypisuj sobie moich dokonań, nikt nie wieje tak mocno jak ja. Zapamiętali mnie na całym Dolnym Śląsku, jestem silnym wiatrem. Z wyrazami szacunku Orkan Grzegorz

 3. Grzegorz Galiński pisze:

  Oj nie wiedziałem,że mam aż taką moc sprawczą. Ha,ha . Z wyrazami szacunku Grzegorz Galiński.

 4. Jan pisze:

  Co było przyczyną tej zmiany? US fajnie przecież działał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG_3752 (1)

Prawie 3000 Dolnoślązaków złożyło wniosek o dodatek

Read More →