Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Grad medali dla młodych pływaków z Legnicy

Przez   /   21/09/2020  /   No Comments

29 medali w tym 14 złotych zdobyła 11-osobowa reprezentacja pływaków Klubu Sportowego WANKAN Legnica podczas zawodów Görlitzer Sprintmeeting” w niemieckim Görlitz. Pływacy rywalizowali na basenie o długości 25 m.

Wszyscy młodzi zawodnicy klubu spisali się w tym turnieju rewelacyjnie i zasługują na wyróżnienie, ale szczególnie dobrze spisał się Borys Kaszubowski, stając czterokrotnie na najwyższym podium i ustanawiając trzy rekordy klubu.

Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników:

Rocznik 2009

Laura Rudomina

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.85 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0;46,06 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,31 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.02s – rekord życiowy

Hanna Wiśniewska

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.64 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39,33 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:41,50 s – rekord życiowy – miejsce III

Lena Wojdyga

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:52.67 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:46,91 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43,13 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.54s – rekord życiowy

Rocznik 2008

Borys Kaszubowski

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.44 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:31,10 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36,73 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:29.46s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

Michalina Kędzierska

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.49 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.96 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,67 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:36.03s – rekord życiowy

Kacper Kubiak

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0,46,09 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.49 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:42,03 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:37.39s – rekord życiowy

Rocznik 2007

Anna Kulas

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.67 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat0:34.68 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,98 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:30.85s – rekord życiowy – miejsce I

Sarowski Batosz

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:38.67 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.20 s – rekord życiowy – miejsce III

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,26 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72s – rekord życiowy – miejsce II

Filip Szymkowicz

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:39.19 s – rekord życiowy – miejsce III

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.18 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34,67 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:31.76s – rekord życiowy

Rocznik 2005

Oliwia Wiesiołek

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:37.42 s – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.16 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:33,44 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72s – miejsce II

Bartłomiej Kucharski

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:36.13 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27,61 s – miejsce I

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:30,42 s – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:26.40s – miejsce II

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmiennym ((2007-2005)) 2:11.60 s miejsce II

Kulas Anna , Wiesiołek Oliwia, Kucharski Bartłomiej, Sarowski Bartosz

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2007-2005) 1:54.48 s miejsce II

Kulas Anna, Wiesiołek Oliwia, Sarowski Bartosz, Kucharski Bartłomiej

Sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (2011-2008) 2:31.53 s miejsce II:

Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys, Kubiak Kacper

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2011-2008) 2:17.53 s miejsce III:

Kubiak Kacper, Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 30 dni temu dnia 21/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 21, 2020 @ 5:55 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kamila,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Mistrzostwa Polski w taekwon-do. Złote legniczanki

Read More →