AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Gmina Zagrodno – jedyna w Polsce z taką defiladą

Przez   /   10/11/2020  /   2 Comments

Strażacka Defilada z okazji Dnia Niepodległości to jedyne takie wydarzenie w Polsce! 11 listopada przez wszystkie miejscowości gminy Zagrodno przejedzie Defilada Wozów Ochotniczych Straży Pożarnych. W ten sposób kolumna udekorowanych wozów, w akompaniamencie syren i klaksonów, uczci Święto Niepodległości.

W wydarzeniu wezmą udział wszystkie jednostki OSP z Gminy Zagrodno: OSP Zagrodno, OSP Grodziec, OSP Olszanica, OSP Radziechów, OSP Brochocin i OSP Wojciechów.

- Cieszymy się, że w tym roku również odbędzie się Defilada Wozów Strażackich Ochotniczych Straży Pożarnych. Mimo trudnego czasu, z jakim aktualnie mierzy się cała Polska, możemy w ten symboliczny sposób uczcić Dzień niepodległości. To ważna data dla wszystkich mieszkańców naszej Gminy. Dziękujemy jednostkom OSP również za tę służbę. Od trzech lat 11 listopada z niecierpliwością nasłuchujemy strażackich klaksonów – mówi wójt gminy Zagrodno Karolina Bardowska

Pomysł na takie obchody Dnia Niepodległości zrodził się w 2018 roku i będzie to już trzecia edycja wydarzenia, które spotyka się z dużym entuzjazmem wśród mieszkańców Gminy Zagrodno i całego regionu. Defilada Wozów OSP zaplanowana jest na godz. 10:00-12:15.

Źródło: Gmina Zagrodno

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

RYC. GMINA ZAGRODNO

    Drukuj       Email

2 komentarze

  1. Leszek pisze:

    Brawo Rodacy!

  2. Mieszkaniec pisze:

    Brawo,brawo ,brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

fire-brigade-4225087_1920

Lubin. 75-letnia kobieta zginęła w pożarze mieszkania

Read More →