schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Gamers 4 charity – na pomoc ofierze trzęsienia w Turcji

Przez   /   22/03/2023  /   No Comments

Technikum Akademickie i Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy zapraszają w piątek do Collegium Witelona na “Gamers 4 charity”. Będzie dużo atrakcji dla miłośników technologii i gier komputerowych, w tym m.in. okulary Virtual Reality, gry komputerowe, programowalne roboty LEGO i retro konsole. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla studentki, która w wyniku trzęsień ziemi w Turcji straciła dom i rodzinę.


Uczniowie Technikum Akademickiego wraz kolegami z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy zapraszają w piątek w godz. 15.00 – 19.00 na “Gamers 4 charity”. Podczas imprezy będzie można m.in. przenieść się do wirtualnego świata za sprawą okularów Virtual Reality (12 różnych stanowisk), zagrać na kilkunastu retro konsolach, poznać technikę druku 3D, zobaczyć jak działają programowalne roboty LEGO czy pograć na gamingowych komputerach i konsolach w takie produkcje jak m.in. Just Dance 2018, Mario Kart, Beat Saber, Souls Calbour 6, FIFA 22, LEGO Marvel, LEGO Batman,  LEGO Harry Potter i Halo. Przewidziane są także różne konkursy. Nie zabraknie również gier planszowych.

Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla studiującej w Collegium Witelona 21-latki z Turcji, która w wyniku trzęsienia ziemi w jednym momencie straciła dom, rodziców, siostrę i brata.

- W ten sposób chcemy pomóc naszej koleżance i zebrać pieniądze na życie. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich graczy i miłośników technologii na imprezę, podczas której będzie można wrzucić od siebie kilka złotych do puszki. Poza grami przygotujemy także bazarek z gadżetami i ciastami – mówią organizatorzy wydarzenia z TA w Legnicy.

“Gamers 4 charity” już w piątek (24 marca) w godz. 15.00 – 19.00 w Collegium Witelona (Budynek E, sala e2). Wstęp na imprezę za zakupem cegiełki (minimum 10 zł), które będzie można nabyć na miejscu w dniu wydarzenia.

Organizatorem imprezy jest TA i ALO prowadzone przez Stowarzyszenie “Wspólnota Akademicka” działające przy Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy.

Dawid Stefanik

RYC. TA i ALO

FOT. PIXABAY

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miodobranie_w_kghm_1_ (1)

Miedziowe Pszczoły. Pierwsze miodobranie w KGHM

Read More →