Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Festyn urodzinowy Miedzi – także z atrakcjami dla dzieci

Przez   /   28/07/2016  /   No Comments

Podczas urodzinowego festynu Miedzi, w czwartek 28 lipca na terenie przy muszli koncertowej w legnickim parku, zadbamy o dobrą zabawę także dla najmłodszych kibiców. To z myślą o nich nasi animatorzy przygotują liczne gry i konkursy. Na terenie festynu stanie także plac zabaw!

Z pewnością sporą atrakcją dla najmłodszych fanów Miedzi będzie nowa postać Lwa Miedziaka, dedykowanego właśnie do zabawy z dziećmi. Ale nie zabraknie też gier i zabaw prowadzonych przez naszych animatorów. Dzieci będą mogły sprawdzić swoje umiejętności m.in. w grze w piłkarzyki stołowe oraz szaleć na specjalnym placu zabaw! Oczywiście nie zabraknie stoiska ze słodkościami oraz watą cukrową oraz okolicznościowych baloników w barwach klubu! Najmłodszych kibiców wraz z rodzicami zapraszamy nie tylko na nasz urodzinowy festyn, ale też dzień później na mecz Miedzi z Górnikiem Zabrze do sektora rodzinnego, który także będzie pękał w szwach od atrakcji! Tam w planach naszych animatorów jest nie tylko prowadzenie świetnej zabawy, ale też nauka kulturalnego dopingowania!

Festyn urodzinowy Miedzi odbędzie się w legnickim parku przy muszli koncertowej w czwartek 28 lipca w godz. 16.00-21.00. W planie są m.in. spotkanie z pierwszym zespołem Miedzi oraz zawodnikami i trenerami Akademii Piłkarskiej Miedzi, wielka zbiórka charytatywna na rzecz chorego Konrada Krzemińskiego, prezentacja „rodziny Miedzi” czyli organizacji współpracujących z klubem, oficjalna maskotka Miedzi – Lew Miedziak w nowej odsłonie oraz liczne konkursy i zabawy! Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 15 miedz

Młyńskie Wzgórze i Grodziec. Tutaj było stare zagłębie

Read More →