BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Eksperckie wsparcie dla ośrodka kultury w Kunicach

Przez   /   26/04/2021  /   2 Comments

To już pewne – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach zakwalifikowany do programu Narodowego Centrum Kultury – „Zaproś nas do siebie”.

Spośród 97 instytucji z całej Polski do projektu „Zaproś nas do siebie” wyłoniono w pierwszej turze naboru 28 ośrodków kultury. Drugi etap kwalifikowania do programu szkolenia kadr w NCK polegał na rozmowach online, w których poruszano tematy motywacji zespołu, zasobów lokalnych, wizji i strategii rozwoju instytucji kulturalnych. Do udziału w kolejnej edycji programu NCK zaprosiło 14 ośrodków. Z województwa dolnośląskiego są to Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu, Świdnicki Ośrodek Kultury i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

Udział w tym całorocznym projekcie szkoleniowym na pewno wzmocni zespół i da zastrzyk inspiracji w pracy nad ofertą programową instytucji. Pracowników czeka niesamowita przygoda, ale i ciężka praca wypełniona warsztatami, wizytami studyjnymi, spotkaniami z ekspertami, zadaniami zespołowymi oraz udział w wydarzeniach organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury. Udział w tym przedsięwzięciu wzmocnieni kompetencje i umiejętności pracowników, wzmocnieni kompetencje dyrektorów instytucji w zakresie zarządzania oraz pomoże w rozwoju oferty programowej instytucji na 2022 rok, opartej na tożsamości lokalnej i współpracy z mieszkańcami.

Udział w projekcie to na pewno wyróżnienie i wyzwanie, ale szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne i udział w XI Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów w Krakowie pod hasłem „animacja+kultura”, która jest jednym z wielu elementów Programu „Zaproś nas do siebie”, pozwoli na rozwój kadry, co przełoży się na jeszcze lepszą jakość pracy i bogatszą ofertę programową placówki. Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach przygoda w doborowym towarzystwie 13 ośrodków kultury z Polski pod czujnym okiem Narodowego Centrum Kultury.

Źródło: GOKiS Kunice

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 13 dni temu dnia 26/04/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 27, 2021 @ 9:46 am
  • W dziale: kultura

2 komentarze

  1. DO DZIADEK 23: Dziekuję.

  2. dzidek23 pisze:

    Eksperckie wsparcie dla ośrodka kultury w Kunicach – tak byłoby bardziej ekspercko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

image007

Legnicki teatr wraca do gry. Co pokaże w maju?

Read More →