PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Drużyna Konfeksu druga podczas turnieju w Blansku

Przez   /   27/11/2019  /   No Comments

Piłkarze Konfeksu Legnica (wicelider legnickiej klasy okręgowej) zajęli II miejsce w 22. edycji Międzynarodowego Turnieju Halowego Dana Nemca w czeskim Blansku, mieście partnerskim Legnicy.

Drużyna pod wodzą trenera Andrzeja Kisiela, po udanej rundzie jesiennej, skorzystała z zaproszenia Urzędu Miasta do Blanska w ostatni weekend. Oprócz Konfeksu wystartowały zespoły niższych lig z Czech i Austrii. Legniczanie potwierdzili swą dobrą formę na zielonej murawie. W silnie obsadzonym turnieju lepszy okazał się tylko 4-ligowy Start Brno, który pokonał legniczan w eliminacjach i w wielkim finale.
W finale Konfeks uległ Startowi Brno 2:4. Najlepszym bramkarzem turnieju został Sergiej Kozhukhar (rocznik 1999), młody golkiper, testowany przez Konfeks, a do tej pory grający w jednym z klubów na zachodzie Ukrainy.
Delegacja z Legnicy gościła w Blansku w dniach 22-24 listopada w ramach wymiany sportowej miast partnerskich Legnicy i Blanska.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 189 dni temu dnia 27/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 27, 2019 @ 10:56 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

logouks9_baner,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legniczanie powołani do kadry narodowej piłki ręcznej

Read More →