schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Dachowanie pod Wyskokiem, zderzenie w Uniejowicach

Przez   /   06/04/2021  /   No Comments

W wielkanocną niedzielę karetka zabrała z Uniejowic 26-letniego motocyklistę, który na skrzyżowaniu zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Winowajcę ustala złotoryjska policja. W pierwszy dzień świąt doszło również do groźne wyglądającego dachowania samochodu na trasie Złotoryja – Legnica. Policja apeluje do kierowców: noga z gazu! 

W świąteczną niedzielę przed południem jadący z dużą prędkością samochód osobowy wypadł z drogi na trasie Złotoryja – Legnica, na wysokości zjazdu na Wyskok. – Na szczęście nikomu nic się nie stało. 20-letni kierowca audi był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat. Na drodze, na czas trwania policyjnych czynności były utrudnienia w ruchu – informuje sierż. szt. Dominika Kwakszys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi,

Wypadek w Uniejowicach zdarzył się tego samego dnia ok. godz. 16. Brały w nim udział dwa samochody osobowe i motocykl.  Według ustaleń policji, kierowca BMW wjechał na skrzyżowanie i dopiero wtedy zobaczył nadjeżdżającego motocyklistę. – Jednoślad uderzył w auto, a następnie zderzył się z innym samochodem, które dojeżdżało do tego skrzyżowania – opowiada sierż. sztab. Dominika Kwakszys. -  W sprawie będą prowadzone dalsze czynności, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia oraz tego, który kierujący zawinił.

W Uniejowicach motocyklista nie odniósł powaźniejszych obrażeń. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy i stosowanie się do ograniczeń prędkości, bowiem nadmierna prędkość to wciąż najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych.

FOT. POLICJA ZŁOTORYJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 8 dni temu dnia 06/04/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 6, 2021 @ 2:03 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

jedzieszmysl-36-1024x573

Wyrok utrzymany. 3 lata więzienia za śmierć 2 dzieci

Read More →