Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Czeski złodziej wpadł w ręce legnickich policjantów

Przez   /   16/03/2023  /   No Comments

Legnicka drogówka zatrzymała na terenie gminy Legnickie Pole czerwoną mazdę prowadzoną przez 37-letniego obywatela Czech. Okazało się, że auto warte 17 tys. euro, zostało w nocy skradzione w Niemczech.

Podczas kontroli kierowca zachowywał się nerwowo i nienaturalnie. Pierwszym powodem był brak uprawnień do kierowania pojazdami. Czech nie miał też przy sobie żadnych dokumentów auta, które prowadził. W tych okolicznościach policjanci zaczęli sprawdzać legalność samochodu. Okazało się, że mazda dopiero co została skradziona w Niemczech.

Auto zabezpieczono procesowo, a 37-latka przewieziono do aresztu. – Sąd Rejonowy w Legnicy na wniosek Prokuratury Rejonowej w Legnicy i Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – mówi mł. asp. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. - Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 464 dni temu dnia 16/03/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 16, 2023 @ 3:25 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piotr k drop legnicaeu

Akt oskarżenia dla trenera – pedofila z Legnicy

Read More →