basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Poszukaj psiego przyjaciela z Centrum Handlowym Ferio

Przez   /   31/01/2019  /   No Comments

” Zaadoptuj przyjaciela” – to hasło akcji zapowiadanej na sobotę 16 lutego przez legnickie Centrum Handlowe Ferio. Będzie można m.in. obejrzeć pokaz tresury, zasięgnąć porad behawiorysty zwierzęcego, skonsultować się z weterynarzem. Organizatorzy liczą, że uda się nakłonić mieszkańców Legnicy i okolic do pomocy zwierzętom, a w szczególności do adopcji bezdomnych psów i kotów ze schroniska w Legnicy. 

Na miłośników zwierząt Centrum Handlowe Ferio będzie oczekiwać w sobotę 16 lutego od godziny 11 do 15. W akcję zaangażowało się legnickie SOS “Psiakot”, które pojawi się w galerii wraz ze swoimi pupilami. Każdy, kto przyprowadzi swojego zwierzaka, będzie mógł skorzystać z darmowej konsultacji weterynarza Sebastiana Hudyka. Firma Champion z Legnicy przygotowuje pokaz szkolenia psów. Będzie możliwość rozmowy i uzyskania porad od pracującego dla niej behawiorysty zwierzęcego.

Warto zaglądać na strony internetowe Centrum Handlowego Ferio nie tylko po informacje o  promocjach. Przed akcją na Facebooku Centrum opublikowane zostaną zdjęcia zwierzaków do adopcji ze schroniska w Legnicy. Ogłoszony zostanie również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

78097132_753407591811114_7066726691036463104_o

Bożonarodzeniowe jarmarki i choinki w gminie Zagrodno

Read More →