DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Budowlanka zaprasza w sobotę na wielki festyn

Przez   /   24/05/2019  /   No Comments

Atrakcyjne nagrody i masa atrakcji czeka na każdego, kto wybierze się w najbliższą sobotę na festyn w Zespole Szkół Budowlanych. Integracyjna impreza zapowiada się nad wyraz ciekawie. Start o godzinie 10.

Jak każdego roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Budowlanych przygotowali wiele atrakcji. W programie są występy artystyczne i pokazy sportowe. Na miejscu zostanie uruchomiona kawiarenka, która zaserwuje słodkie wypieki a głodni będą mogli posilić się pieczoną kiełbasą.
Jak to na szkolnych imprezach bywa, uczestnicy festynu będą mogli zdobyć wiele przydatnych umiejętności. Organizatorzy przygotowali warsztaty makijażu i tworzenia kompozycji kwiatowych. Będzie można również poznać ofertę szkoły.
Specjalnie na ten festyn organizatorzy wydali kolejny numer gazety „Wmurowani”, która będzie bezpłatnie kolportowana na imprezie. W gazecie tej znajdziecie kupony, które upoważnią was do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania są bardzo cenne nagrody.
Uwaga! Właściciele psów, kotów i innych domowych stworzeń będą mieli możliwość zaszczepienia swoich zwierząt w promocyjnych cenach.

Źródło: Zespół Szkół Budowlanych w Legnicy

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kos_nspj_org,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Koncert kolęd i pastorałek w kościele na Piekarach

Read More →